Mákos Bejgli Kupa 2023 versenykiírása

Versenykiírás

1. A verseny célja az év végi ünnepek közötti versenyzés, mozgás, évbúcsúztatás biztosítása
  2. A verseny rendezője a Vértesszőlősi SE asztalitenisz szakosztálya és a KEM-ATSZ
  3. A verseny helyszíne és ideje: Vértesszőlős Sportcentrum, 2023.12.27. (szerda) 10 óra
  4. A versenybíróság elnöke: Wiszt Péter ; titkárok: Kovács Csaba, Bánffy Domokos
  5. A verseny lebonyolítása: A verseny megálmodóinak célja az volt (közel 20 éve), hogy az év végén ne egy szokásos verseny kerüljön megrendezésre. Ezek alapján idén a következő lebonyolítást találták ki a verseny rendezői: A nevezők ranglista alapján rangsorolva lesznek. Ezek után a ranglista második része párt húz magának a rangsor első feléből, így kialakul egy 2 fős csapat (a húzás alapján véletlenszerű csapatok alakulnak ki). A DC rendszerű verseny 2 győzelemig tart. A létszámtól függően csoport vagy egyenes kiesési rendszerben vigaszággal kerül megrendezésre. Résztvevők: Komárom-Esztergom megye szakosztályai és a meghívottak
  6. Nevezés: Kovács Csaba e-mail címére 2023.12.23. 24 óráig: kovacs.csaba1961@gmail.com; 06307373883
  7. Nevezési díj: NINCS
  8. Büfé: Az ünnepekről megmaradt sütemény és üdítő a résztvevőktől
  9. Díjazás: A verseny győztese kupa- és éremdíjazásban, a második és a harmadik helyezettek éremdíjazásban részesülnek
  10. Egyebek: A verseny Joola asztalon, Joola versenylabdával kerül megrendezésre. Az öltözőben hagyott értékekért a verseny rendezői felelősséget nem vállalnak. Valamennyi, a szabályokat érintő kérdésben a MOATSZ Verseny- és Játékszabályai a mérvadóak.